Odzież - Chusty, kominiarki :: Części i akcesoria do motocykli i skuterów

Każdy fan motocykli czy to lubujący się w ciężkich motorach albo na lżejszych typu cross/enduro czy quad albo nieco szybszych jak ścigacz. Powinien zaopatrzyć się w chustę, kominiarkę czy maskę na motocykl. Dzięki czemu zabezpieczysz się przed nadmiernym wianiem wiatru czy przeciwko spalinom jeżdżących samochodów. A wiemy jak uciążliwe mogą być tiry czy duże auta, która ciągną za sobą dym i kurz. Dlatego nasza oferta skierowana jest właśnie do wszystkich motocyklistów, aby w swoim asortymencie znalazły się też rzeczy właśnie z takiego działu i kategorii chust i masek. Maski jakie posiadamy w swojej ofercie są z firmy Highway Hawk czyli coś idealnego dla motocyklistów jeżdżących na chopperach czy innych ciężkich maszynach. Ale oczywiście nie zapomnieliśmy o innych, ponieważ oferta jest także bogata uzupełniana przez takie firmy jak Kobi, Oxford, Rebelhorn - Posiadamy także kominiarki które są bardzo mocno popularne w chłodniejsze dni a niestety takie występują. Wybierz coś dla siebie, przeczytaj opinię klientów na temat produktów w naszym sklepie, przekonaj się że nasza oferta jak i my, jesteśmy zawsze na wysokim poziomie bo dbamy o swoich klientów.

Strona :
  • 1
  • / 1
Kominiarka Kobi \'Hannibal\' - maska z polaru
29,00 zł
Cechy: *Wykonana z polaru i elastycznej dzianiny. *Ociepla całą twarz łącznie z czołem i uszami. *Możliwość stosowania pod kask integralny
8200150
Kominiarka z kołnierzem KOBI
49,00 zł
Oddychająca, elastyczna dzianina LYCRA o właściwościach bakteriostatycznych, z dużym ocieplaczem szyi i ramion wykonanym z polaru z naszytą warstwą wiatroszczelną z MIKROFAZY.
8200066

Strona :
  • 1
  • / 1