Automatyczna olejarka Scottoiler X-System V2.0 uniwersalna

Bestseller

  • Dostępność: Na wyczerpaniu
  • Kod produktu: 7100779
1300.32 Dostępny

Cena: 1 300,32 zł

szt.

przechowalnia

Koszt dostawy od 0,00 zł

Szybkie płatności on-line

szybkie płatności
Zakupy na raty

Szybkie zakupy on-line. Decyzja w 15 minut

Pojazdy o pojemności pow. 125cm3 nie podlegają kredytowaniu

  • Placeholder
  • Placeholder

Scottoiler xSystem V2.0

 Z nowym oprogramowaniem i ulepszonym sprzętem. Przepływ oleju może być teraz jeszcze dokładniej regulowany.

 Nowo opracowany system Scottoiler xSystem całkowicie automatycznie przejmuje pracochłonną pielęgnację łańcucha motocyklowego.

Ponieważ źle nasmarowane ogniwa łańcucha poruszają się z trudem, wzrasta zużycie paliwa i łańcuch zużywa się.

Dzięki swojej kompaktowej budowie nowy system smarowania znajduje się w średnim segmencie cenowym.

Jest on aktywowany przez czujnik ruchu. Natężenie przepływu oleju można regulować bezpośrednio na smarownicy łańcuchowej za pomocą przycisku.


Specyfikacja produktu

Wymiary: 150 mm długości x 46 mm szerokości x 45 mm głębokości
Smar: Scottoil Standard niebieski / High Temp. czerwony
Pojemność: 60 ml
Natężenia przepływu: 15 natężeń przepływu - dla wszystkich warunków środowiskowych
Zasięg: do 2900 km
Podłączenie: bezpośrednio do akumulatora
Zakres pracy: -10°C do +50°C
Aktywacja: przyspieszeniomierz trójosiowy

Zawartość produktu

System smarowania łańcucha xSystem zawiera jednostkę xSystem, nowy dozownik dla jeszcze łatwiejszego montażu, butelkę Scottoil o pojemności 250 ml, wystarczającą do czterokrotnego napełnienia zbiornika, przewód zasilający, akcesoria montażowe oraz instrukcję obsługi i montażu. Jednostka xSystem może być zamontowana w różnych miejscach motocykla, np. na ramie lub pod siedzeniem, w zależności od modelu motocykla i osobistych preferencji.

Łatwy w użyciu

Dzięki cyfrowemu trójosiowemu akcelerometrowi, xSystem dokładnie wie, kiedy motocykl się porusza, a kiedy nie. Umożliwiało to automatyczne sterowanie start-stop i smarowanie tylko podczas jazdy. Po zakończeniu jazdy, xSystem automatycznie przechodzi w tryb uśpienia, aby chronić baterię. Gdy tylko motocykl zostanie ponownie uruchomiony, xSystem budzi się i jest gotowy do wznowienia konserwacji łańcucha. xSystem oferuje pięć prędkości przepływu dla wszystkich warunków pogodowych i wpływów środowiska; prędkość przepływu może być wygodnie regulowana na urządzeniu.

Łatwe do zamocowania

Po raz pierwszy xSystem zawiera nasz nowo opracowany dozownik jako standard w zakresie produktów. Dzięki xSystem dajemy użytkownikowi pełną kontrolę nad tym, gdzie i jak zamontowany jest dozownik. W nowym dozowniku zastosowano wysokiej jakości klej 3M, który mocuje urządzenie do wszystkich powierzchni, zapewniając łatwą i skuteczną instalację. Nowa, specjalnie opracowana konstrukcja sprawia, że dozownik jest kompatybilny ze wszystkimi typami wahacza koła, lewym lub prawym łańcuchem jezdnym, a nawet z wahaczami jednoramiennymi i umożliwia niezawodną i dyskretną instalację we wszystkich modelach motocykli.

Jako lider rynku, Scottoiler może korzystać z ponad 30-letniego doświadczenia.


Producent: Scottoiler

Podobnie jak w wielu innych przypadkach, idea stworzenia automatycznego systemu smarującego łańcuch zrodziła się z potrzeby oszczędności środków na zakup nowych łańcuchów napędowych. Twórcą projektu był Fraser Scott. Od 1986 roku systematycznie doskonalił on swoje produkty, stając się w konsekwencji niekwestionowanym liderem na rynku urządzeń przeznaoczych do smarowania łańcuchów motocyklowych i rowerowych. Firma Scottoiler wyznacza światowe trendy w tej dziedzinie, a ich produkty reprezentują najwyższy poziom zaawansowania technologicznego i staranności wykonania. Sprzedaż produktów SCOTTOILER odbywa się obecnie w większości krajów świata.

Kraj pochodzenia produktów: Wielka Brytania.
  • Wybierz ocenę

weryfikator

weryfikator

Słowniczek motocyklowy

Oznaczenia, słówka i pojęcia używane w produktach

Placeholder
Schematy graficzne

Schematy graficzne skuterów, motocykli i motorowerów

Placeholder
Tabele rozmiarów

Sprawdź tabele rozmiarów odzieży, kasków i obuwia dostępnych w sklepie

Placeholder