Odzież

Kombinezony motocyklowe to przede wszystkim doskonała ochrona przeciwko zjawiskom pogodowym. Nie raz zdarzy się że w czasie trasy złapie nas deszcz. Dlatego prezentujemy Tobie naszą ofertę, która dotyczy kombinezonów motocyklowych, które ochraniają przed niespodziewanym deszczem. Wyobraź sobie sytuację w której w pewnym momencie, przychodzi mocna ulewa a Ty nie masz nic przeciw deszczowego. Dlatego nasza oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie. Byś nigdy nie musiał obawiać się dużego deszczu. Posiadamy kombinezony przeciwdeszczowe producentów m.in. Rebelhorn i Oxford. Dlatego możesz liczyć zawsze na wysoką jakość wykonania i materiału. Są to kombinezony jednoczęściowe jak i dwu - To zależy od marki i rodzaju. Jeśli jednak ze chcesz zobaczyć przedmiot przed zakupem albo o nim porozmawiać to zawsze możesz nas odwiedzić albo zadzwonić do naszego doradcy, który na pewno upora się z problemem doboru odpowiedniego kombinezonu!

Strona :
  • 1
  • / 1
Kombinezon przeciwdeszczowy jednoczęściowy kolor czarny Oxford
180,00 zł
Oxford to znany na całym świecie producent akcesoriów do motocykli. Kombinezon przeciwdeszczowy wykonany jest z 100% wodoodpornego nylonu.
RM300/5XL
Kombinezon przeciwdeszczowy Rebelhorn
149,00 zł
Materiał: Poliester/PVC * Kombinezon dwuczęściowy * Szwy zabezpieczone laminatem zapobiegającym przeciekaniu * Kieszonka na dokumenty * Odblaskowe wstawki materiału na ramionach * Ściągacze na nogawkach i na nadgarstkach * Rozmiar L
KOMBINEZON_PRZECIWDESZCZO

Strona :
  • 1
  • / 1