Cylinder Naraku Sport 2T o pojemności 70ccm/silnik Morini

  • Producent: Naraku
  • Kod produktu: NK102.30
  • 262,68 zł
  • / kpl
  • Dostępność: Realizacja od 7 dni

przechowalnia

    ZOBACZ KOSZTY WYSYŁKI

Poleć produkt na :

OPIS PRODUKTU

Żeliwny i wytrzymał cylinder firmy Naraku do skuterów 2T z silnikiem Morini zwiększający pojemność silnika do 70ccm (średnica tulei 47mm).
Wymiana cylindra to najprostsza metoda zwiększenia mocy skutera o standardowych pojemnościach 50ccm. Idealne wybór jeśli chodzi o wymianę uszkodzonego cylindra lub jako dyskretny tuning. Maksymalna moc jaką można uzyskać wynosi aż 8KM

Jest to spory konkurent jeśli chodzi o dużo droższe zestawy Malossi Sport 70 czy chociażby Polini Sport 70. Generuje wysoki moment obrotowy od najniższych obrotów, dlatego bardzo polecamy je do codziennego użytku. Cylinder nie wymaga wymiany gaźnika  (choć zaleca się zastosowanie gaźnika o min. przekroju 17,5mm-19mm i zwiększenie dawki paliwa) oraz wału korbowego. Konieczna i zdecydowanie zalecana jest natomiast wymiana dyszy na większą- o 7-10%.

Pełną deklarowaną moc uzyskuje jednak po dopasowaniu odpowiednich elementów (gaźnik, sportowy tłumik, wariator, wał korbowy, sprzęgło).

Cylinder można stosować do fabrycznej głowicy jednak ze względu na znacznie wyższą kompresję mogą wystąpić problemy z korzystaniem z rozrusznika elektrycznego. Sugerujemy zastosowanie specjalnej głowicy Naraku dedykowanej do tego zestawu, która usunie ta niedogodność.
Zestaw nie zawiera głowicy- głowica dostępna osobno.

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

DODAJ KOMENTARZ

Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Produkty z tej samej kategorii