Odzież

Każdy fan motocykli czy to lubujący się w ciężkich motorach albo na lżejszych typu cross/enduro czy quad albo nieco szybszych jak ścigacz. Powinien zaopatrzyć się w chustę, kominiarkę czy maskę na motocykl. Dzięki czemu zabezpieczysz się przed nadmiernym wianiem wiatru czy przeciwko spalinom jeżdżących samochodów. A wiemy jak uciążliwe mogą być tiry czy duże auta, która ciągną za sobą dym i kurz. Dlatego nasza oferta skierowana jest właśnie do wszystkich motocyklistów, aby w swoim asortymencie znalazły się też rzeczy właśnie z takiego działu i kategorii chust i masek. Maski jakie posiadamy w swojej ofercie są z firmy Highway Hawk czyli coś idealnego dla motocyklistów jeżdżących na chopperach czy innych ciężkich maszynach. Ale oczywiście nie zapomnieliśmy o innych, ponieważ oferta jest także bogata uzupełniana przez takie firmy jak Kobi, Oxford, Rebelhorn - Posiadamy także kominiarki które są bardzo mocno popularne w chłodniejsze dni a niestety takie występują. Wybierz coś dla siebie, przeczytaj opinię klientów na temat produktów w naszym sklepie, przekonaj się że nasza oferta jak i my, jesteśmy zawsze na wysokim poziomie bo dbamy o swoich klientów.

Strona :
Kominiarka uniwersalna pod kask - czarna z dwoma otworami
13,00 zł
Kominiarka - to jedno z podstawowych elementów ekwipunku skuterzysty i motocyklisty.
AB3652
Kominiarka uniwersalna pod kask - czarna z jednym otworem
13,00 zł
Kominiarka - to jedno z podstawowych elementów ekwipunku skuterzysty i motocyklisty.
AB3651
Kominiarka z dużym otworem, bezszwowa z panelem oddychającym Oxford
35,00 zł
Kominiarka wykonana w technologii bezszwowej ze specjalnego materiału utrzymującego ciepło blisko ciała. Zapewnia najwyższy komfort użytkowania zwłaszcza podczas jazdy w chłodne dni. Idealnie przylega do twarzy.
OF469
Kominiarka z kołnierzem KOBI
49,00 zł
Oddychająca, elastyczna dzianina LYCRA o właściwościach bakteriostatycznych, z dużym ocieplaczem szyi i ramion wykonanym z polaru z naszytą warstwą wiatroszczelną z MIKROFAZY.
8200066
Kominiarka ze specjalnego materiału Coolmax z dużym otworem Oxford
49,00 zł
Kominiarka idealnie przylegająca do twarzy, zapewnia pełen komfort użytkowania. Pojedynczy otwór nie ogranicza pola widzenia. Odpowiedni krój i długość zabezpiecza szyję przed wiatrem. Płaskie szwy nie powodują uczucia dyskomfortu.
OF467

Strona :